Haberler

Biz Kimiz?

Biz kim miyiz? Annelik yoluna baş koymuş, o tarifsiz, gizemli yola girmiş, sonunda meleğine kavuşmuş, küçük canavarlarla uğraşan tüm annelerin ve anne adaylarının kılavuzuyuz.

Kendisini hamile anne ve bebek bakım konusuna adamış Ayşe Öner’in kanatları altında, tüm annelere, doğru, samimi, denenmiş bilgiler verip onları bu zorlu yolculukta yalnız bırakmayan, dürüstlüğü ve samimiyeti ilke edinmiş bir ekibiz.Ve her şeyden önemlisi anneyiz. Sizin sorularınız aslında bizim de sorularımız. Çocuklar için titizlendiğimiz, cevaplarını merak ettiğimiz, sadece profesyonellerin ağzından soruları cevapladığımız ve her gün yeni şeyleri merak eden, araştıran, cevaplayan anneleriz. Hedefimiz doğru bilgilere, doğru kaynaktan ulaşmak.

Ayşe Öner… Annelerin Annesi… O bizim meleğimiz, ışığımız, fenerimiz. Hayatta en büyük hedefi, annelere ve babalara bu uzun, yorucu, yıpratıcı ama bir o kadar da keyifli ve sevgi dolu yolda ışık tutmak… Yaşayacakları yeni süreçle – ebeveynleri tanıştırmak. Herkes bebeği için, doğumu için en güzelini diler, en mükemmelini. Biz de bütün anne adayları için her gün, dualarımızı eksik etmiyoruz ve onlara kolaylık sağlamak için pozitif enerjimizi gönderiyoruz. 🙂 Ama biz;  güzel kıyafetler hazırlamaktan, bebeğimiz için şahane odalar yapmaktan asıl önemlisi olan doğum ve doğum sonrası yaşayacağımız süreç hakkında bir profesyonelden yardım almayı düşünmüyoruz.  Güzelliği, dokusu, sevgisi ve kokusu tarifsiz bu zorlu süreçte yaşanacaklar, hayal edilenden daha zor. Bunu nereden mi biliyoruz? “Anneliğimizden”. Bizlerin de aynı süreçlerden geçmiş olması sizi aydınlatacak en büyük nokta.

Bu sitede her zaman faydalı bilgilere ulaşacaksınız. Siz de sizi hiçbir gücün yanıltmasına izin vermeyin ve her zaman en güzel güvenilir yol olan iç sesinizi dinleyin. Arada bize de merhaba der, paylaşımlarınızı beğenir ve bu güzel yolda bize destek olursanız çok seviniriz. En önemli misyonumuz kaliteli ve doğru bilgileri sizlere ulaştırmak.

Bizimle neler yapabilirsiniz? Aklınıza gelen tüm soruları sorabilir, deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Merak ettiklerinizi , etmediklerinizi, ilgilendiklerinizi, ilgilenmemizi istediklerinizi, hikayenizi, meleğinizi, sevginizi, tariflerinizi, öfkenizi herşeyi ama herşeyi bize yazabilirsiniz. Unutmayın baktığınız camın ardında fikirlerinizi önemseyen, sorularınıza cevap veren annelerin annesi Ayşe Öner, mesleğinde başarılı mı başarılı, kadınların biricik doktoru Perinatolog Prof. Dr. İbrahim Bildirici, çocukları kendilerine hayran bırakan, her soru ve sorunda annelerin yanında olan çocuk doktorlarımız Dr. Şirin Seçkin Gençer, Dr. Fatma Kırcı ve Dr. Emin Mindan, karşılaştığımız sorunlarda, çocuklarla çatışmalarınızda biz ebeveynlere doğru yolu gösterecek Uzman Klinik Psikoloğumuz Burcu Gençer Türk, kitapları ile bize ışık tutacak Ayşegül (KidsNook), fotoğraflarıyla anları ölümsüzleştiren Çiğdem, ve hayal ötesi güzel temalı partileri ile özel günlerimizi unutulmaz kılan Çağla (Derin Parti Evi), kendisini evine, çocuklarına ve eşine adamış başarılı, becerikli annemiz Sinem ve tabii ki iki kafadar anne Gonca ve Hürrem var. Fikirleriniz bizim için çok önemli. Sizin gücünüz bize güç katacaktır.

Biz çok şanslıyız ki böyle güzel ve anlamlı bir yolda güçlerimizi birleştirdik ve çok güzel bir ekip olduk.                                                     “Ruhumuz bize uydu, umarız size de uyar.”

Sevgiler, Ayşe & Hürrem & Gonca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir