Haberler

“Dedektif Anneler” Sizlerle…

Yaşam size bazen güzel sürprizler yapar, tam ihtiyacınız olduğunda doğru insanlarla buluşmanıza yardımcı olur; ben şanslı bir kadınım, hemşire olarak başladığım meslek hayatımda insanlara şefkat ve sevgi ile dokunmanın ne büyük şifa sağladığını hissettim , hele bu insanlar hasta ise o zaman alınan  dualarda yaşamınızda size bambaşka ve ışık dolu kapılar açıyor. Kadın –doğum ve bebek hemşireliğinden bu günkü işime geçiş serüvenimi de aşağı yukarı biliyorsunuz. Zaman hızlı akıyor ve ben teknolojinin bu hızlı gelişimine ayak uyduracak donanımda değilim bizim kuşağımızın genlerinde maalesef yeni teknolojinin bilgisi mevcut değil ancak sosyal medyanın gücü yadsınamayacak kadar önemli  işte yine evren arayışıma cevap verdi…. Bana iki tane güzel, anne ve muhteşem enerjisi olan genç kadını gönderdi, Hürrem ve Gonca… Onların sayesinde sosyal medyada çok  önemli çalışmalar yapıldı, beni sizlere daha yakınlaştırdılar. Bu projede bunun güzel bir meyvesi.

Hürrem’in güzel bir mucize ile hamile kalmasından sonra sizlere fayda sağlamak üzere bir proje hazırladı @dedektifanneler. Hürrem size gerçekten Dedektiflik yapıp en doğru marka seçimleri ve tecrübeleri sizlerle buluşturacak. Kesinlikle çok işinize yarayacak;  Hamilelik ve Bebek Bakımı ile ilgili çok özel çalışmalarımı da @dedektifanneler den takip edebilirsiniz. Ayrıca anneler için güzel sürprizlerimiz de olacak.

www.ayseoner.com.tr /bu-dedektif-anne-de-kim/ web sitemizden tüm yazıları takip edebilirsiniz.

Bence bütün anneler SIKI BİR DEDEKTİF. Sizde @dedektifanneleri takip edin.

Facebook : www.facebook.com/dedektifanneler

İnstagram : @dedektifanneler

 

Check Also

Gribe karşı, zerdeçallı kış çayı…

Zerdeçalın tozunu,  yemeklerde rahatlıkla tüketebilirsiniz. Zerdeçalı kök halinde çay olarak tüketmeniz de çok sağlıklı bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.