Haberler

My Gym ‘de Doğumgünü…

Bu yıl kızımın doğum günü partisi için internetten araştırma yaparken My Gym çıktı karşıma ve telefonla bilgi aldıktan sonra bir de kızımla ziyaret etmek istedim (iyiki de gitmişizJ)

Kapıdan içeri girdiğimizde bizi güler yüzlü bir ekip karşıladı ve eğitmenler hemen kızımın ismini sorup oyun alanına davet ettiler. Daha sonra kızımdan öğrendiğim kadarıyla o kısacık vakitte çok eğlenmişler ve arkadaş olmuşlar. Kızımın sevdiği oyunlardan, danslardan ve karakterlerden konuşmuşlar. O gün partimizi orada kutlamaya karar verdik.

Doğum gününde kapıdan içeri girdiğimizde kızım rüyada gibiydi. İstediğimiz temayı o kadar güzel My Gym’ le bütünleştirmişler ki kendimizi bir an masal dünyasında hissettik. Gerek süsleme, gerek açık büfenin hazırlanması, gerek eğitmenlerin My Gym alanında bizi bekliyor olmaları. Herşey çok güzeldi. Kendimi misafir gibi hissettim çünkü her şey kusursuz hazırlanmıştı. Güler yüzlü ekibiyle misafirlerimi karşılamaya hazırdılar.

Misafirlerim gelmeye başladığında ben de çok heyecanlanmaya başladım, çünkü bu kızımın en özel günüydü ve kusursuz olmalıydı (öyle de oldu zaten).

Parti başladığında kızımın ne kadar mutlu olduğu ve eğlendiği gözlerinden okunuyordu. Tüm misafirlerimin merakla izlediği My Gym oyunları, eğitmenlerin parti boyunca süren  full enerji ve ilgileri, her çocuğa isimleriyle hitap edip onları özel hissettirmeleri, yaptığım tercihin ne kadar doğru olduğunu hissettirdi. My Gym’ e özgü ekipmanlarıyla, hazırladıkları seremoni anında, kızımı prensesler gibi, arkadaşlarının yanına getirdikleri taht’ a bayıldık ve kızım pastasını üfledikten sonra, yemek yemeleri için bir diğer odaya gittiler. Orada da yemek, pasta, içecek, her şeyle ekip ilgileniyor. Ben sadece misafirlerimi ağırlayıp, kızımın mutluluğunu izledim.

Ve oyun alanına geri döndüklerinde onları bir sürpriz bekliyordu, uzay uçuşu, eğlencenin maksimuma çıktığı an. Kızım ve arkadaşları uzay uçuşu yaparken her çocuğa ismiyle tezahürat yapıldı, o an da tüm misafirler ayakta çocukları izlediler. Partinin sonuna geldiğimizde kızım biraz üzüldü bittiği için. Ama muhteşem ve hiç unutamayacağı bir  doğum günü yaşadığı için, mutluluğum tarif edilmez.

Teşekkürler My Gym…

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir