Haberler

Göğüs Pompası Philips Avent

Bebeğinizle ne kadar birlikte olabilirseniz, ikiniz için de o kadar iyi. İşe dönseniz, gezmeye gitseniz, bebeğinizden uzak ortamlarda kalmak zorunda olsanız da bebeğinizi anne sütü ile beslemeye devam edebilir, sağılmış sütünüzü bırakabilirsiniz.

Peki Philips Avent’in Göğüs Pompasını tercih etmemdeki en önemli sebepler :

  • Philips Avent’in tüm göğüs pompalarında olan en önemli ve en güzel özellik sütünüzü doğrudan Philips Avent Biberonlarına ya da Philips Avent’in özel saklama kapları olan VIA saklama kaplarına sağıp, saklayıp, sonrasında ara aparatla biberon olarak kullanmaya ve sütünüzü rahatlıkla sürekli değişim yapmadan içirmeye devam ediyor olmanızdır.

Bu durum oldukça önemli ! Düşünün herhangi bir makina ile sırasıyla şu işlemleri yapıyorsunuz:

  1. Sütü önce Pompanın kabına sağıyorsunuz,
  2. Sonra saklama poşetine koyuyorsunuz,
  3. Sonra sakladığınız sütü içirmek için tekrar biberona boşaltıyorsunuz.

Sağdığınız süt o kaptan bu kaba, oradan biberona aktarılırken kirleniyor ve sağdığınız sütün en faydalı kısmı olan yağlar bu arada kayboluyor.

Ama Philips Avent’in tüm ürünleri birbiri ile uyumlu olduğu için, sütü sağdığınız kabın içerisinde buzlukta-dolapta saklayıp ara aparatla biberon haline getirip bebeğinize sunabiliyorsunuz. Yani hiçbir değişikliğe gerek kalmıyor ! Bu avantajı sayesinde anneye kullanım kolaylığı sağlıyor ve anne sütünde herhangi bir vitamin-mineral kaybı yaşanmamış oluyor.

  • Bu göğüs pompaları bebeğinizin sizi emerkenki davranışını taklit edecek şekilde hazırlanmış ilk göğüs pompası olma özelliği taşıyor,
  • Nazik, hızlı doğal süt sağma yöntemleri için kullanılacak en faydalı pompa olması,
  • Hastane standartlarındaki pompalar kadar etkili oldukları klinik olarak kanıtlanmış olması.

Philips Avent Göğüs Pompaları Çeşitleri :

Hangisini seçerseniz seçin, Philips Avent’i tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız :

  • Philips Avent Tekli Elektronik Göğüs Pompası
  • Philips Avent Natural Elektronik Göğüs Pompası

Ben elektronik olanı tercih ettim. Manuel biraz daha efor gerektiriyor.

Bir de elektronik pompaların artı başka bir özelliği ; sağma ritmini öğrenen IQ elektronik bellekle birlikte yaratılmış olması.Bu pompa sayesinde ritminizi öğretebilir ve ilk hareketi verdikten sonra hafızasında tuttuğu ritimle sağma işlemine devam edebilirsiniz. Natural elektrikli pompa sayesinde de öne eğilmenize gerek kalmadan daha konforlu süt sağımı gerçekleştirebilirsiniz.

Evet kesinlikle ama kesinlikle Philips Avent anneler… Dünya üzerinde yapılan birçok araştırma ile bir tek benim değil , tüm annelerin en çok tercih ettiği marka.

Süt sağmanızda fayda sağlayacak pratik ipuçları için sizi bu cümleyi tıklamaya davet ediyorum:)

Bol bol sütlerimiz olsun inşallah …

 

 

Check Also

Anne Sütü Sağılması ve Saklanması

Sütünüzü sağma, saklamada ve tekrar bebeğinize sunmada pratik ipuçları: Sütünüzü sağmaya başlamadan önce ellerinizi iyice …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.